Životopis

Pracovní historie

Leden 2019 – Prosinec 2021

Projektový manažer

mmcité mx

Mým úkolem byla pomoc s rozjezdem nového výrobního závodu v Mexiku pro českou firmu zabývající se výrobou městského mobiliáře. Byl jsem kompletně zodpovědný za výrobu, aby vše klapalo tak jako v Evropě, což není vždy až tak snadné. Po téměř třech letech jsme vybudovali a stabilizovali schopný tým lokálních zaměstnanců. Významně se rozšířila síť dodavatelů, což mělo především vliv na cenu a kvalitu výrobků. A pobočka se stala soběstačnou a zvládá pokrývat veškeré objednávky pro Mexický trh a část objednávek pro USA.

Červen 2017 – Červenec 2018

Přípravář, Vedoucí skladu

Zuri Zanzibar

Jednalo se o stavbu hotelového resortu na exotickém ostrově Zanzibar. Měl jsem na starost skupinu domorodých zaměstnanců a s jejich pomocí jsem zajišťoval materiál pro tým instalatérů. Rozmluvil jsem si svou angličtinu. A rok v africkém slumu změní pohled na svět každému.

Červenec 2014 – Květen 2017

Vedoucí výroby

Nerez výroba Jež s.r.o.

Firma zabývající se zakázkovou kovovýrobou, především z nerezi. Mojí zodpovědností bylo postarat se o zakázku od poptávky, přes výrobu, až po předání díla zakazníkovi. Jednal jsem se zakazníky i dodavateli. Vytvářel jsem výkresové dokumentace, postupy a harmonogramy výroby, nebo podklady pro CNC stroje. Byla to obrovská škola, být součástí výrobního procesu od začátku až do konce.

Vzdělání

2018 – doposud

Strojírenství, Průmyslové inženýrství

Vysoká škola Báňská – Technická univerzita Ostrava

Dálkové studium

2008 – 2012

Gymnázium

Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně

Zakončeno maturitní zkouškou

Stáhnout životopis

Jazykové dovednosti

Čeština

Angličtina

Španělština

Svahilština

Programové dovednosti

Microsoft office

AutoCAD

Fusion 360

TESTIMONIALS

testo-01

Vincent Wood

CEO / Gravity Inc.

He is a great and hardworking guy. I am so proud of i have him as my asistant. He helped me so much. Also i am so proud of i have him as my asistant. He helped me so much.

testo-02

Gary Morgan

Chemist / Freelancer

He was a great co-worker and a friend. I would’t be where i am without his support.

testo-03

Jason Wilson

Lab Geek / Miami Metro

He is ok. I don’t really know him. He looks nice.